KONST / Litografier / Färglitografi 13117222
nr 1311 7222
Sten Ahlberg
(f. 1952), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 11/290. Motivet: 38x45 cm
Sten Ahlberg, svensk bildkonstnär född 1952 i Växjö.
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 2 mars 2020
kl 18:47:57
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr